מצבר 95 אמפר שנפ

תחום הרכב ועולם המצברים בפרט הוא מעניין במיוחד! כל כלי רכב, זקוק למצבר תקין ואיכותי על מנת להניע אותו . רכב אשר המצבר שלו דורש טעינה או אשר הוא כבר לא תקין, יש להטעין אותו, לטפל בכל בעיה שבו או במידת הצורך להחליף אותו באופן מהיר ואיכותי. ללא החלפתו, הטענתו או תיקון כל בעיה אחרת בו, הרכב פשוט לא יוכל לנוע. אין ספק שמצבר נחשב אחד מהחלקים החשובים ברכב ובכדי שהרכב יפעל באופן תקין, יש לדאוג שהמצבר יהיה תקין לאורך כל הזמן שהוא משמש אתכם. אם אתם זקוקים למצבר 95 אמפר, כדאי שתבחרו בחברה הטובה ביותר לרכוש ממנה את המצבר הנ"ל, באופן שתוכלו לדעת שהמצבר יהיה המצבר הטוב ביותר שתרכשו עבור הרכב שלכם או עבור כל דבר אחר אשר אתם זקוקים עבורו למצבר 95 אמפר.

מצבר 95 אמפר שנפ – למה כדי לבחור דווקא בחברת שנפ?

מצבר 95 אמפר שנפ

החלפה של מצבר 95 אמפר שנפ במוסך

אם בדקתם איזה מצבר דרוש לכם ומצאתם שהמצבר הנדרש לכם הוא מצבר 95 אמפר, אין ספק שהמצבר המומלץ ביותר שתוכלו לרכוש הוא מצבר 95 אמפר שנפ, מצבר 95 אמפר של חברת שנפ, הוא מצבר הידוע באיכותו. שנפ היא חברה מוכרת, אשר לא מעט בוחרים לרכוש ממנה כל סוג מצבר הרלוונטי להם, לכל סוג של רכב. את המצבר כמובן שיש להתאים אבל הרכב באופן מדויק על ידי התאמתו אל דגם הרכב, נפח המנוע והשנתון שלו. לא משנה באיזה מצבר מדובר, מצברי שנפ יודעים כמצברים איכותיים וטובים. כמו כן, על מצברי שנפ תוכל לקבל אחראיות לפרק זמן כלשהו, שתבטיח לך שבמידה ויהיו לך בעיות כלשהן עם המצבר, יהיה לך לאן לפנות בכדי לקבל מענה הולם. לאחר שווידאת שהמצבר הדרוש לך הוא מצבר 95 אמפר, כל שנותר לך לעשות הוא להזמין אותו מהטובים ביותר בתחום המצברים, הלא הם חברת שנפ הידועה והמוכרת.

היכן כדאי להחליף מצבר 95 אמפר שנפ?

אם כבר עשית את הבחירה הנכונה ובחרת במצבר של שנפ, כדאי מאוד שתבחר באנשי המקצוע הטובים ביותר, לצורך החלפת המצבר הישן בו. רק אנשי מקצוע איכותיים, עליהם ניתן לסמוך יבצעו את העבודה הטובה ביותר בהחלפת מצבר, בכל רכב שהוא. לכן, מלבד המצבר הטוב ביותר שיש לרכוש מחברה איכותית, אין להתפשר על אנשי המקצוע המחליפים אותו. רק כך, תוכלו לקבל בסופו של התהליך רכב איכותי, הפועל באופן תקין על ידי התקנת מצבר איכותית. כדאי לקבל המלצות על אנשי המקצוע בטרם בוחרים אותם בכדי לדעת שאתה עושה את הבחירה הנכונה.
כל מצבר הוא דבר חשוב ולו תפקיד משמעותי ומהותי. לכן, כאשר מדובר במצברים אין להתפשר על איכות החברה ממנה רוכשים אותם או על מקצועיות אנשי המקצוע בהם בחרתם לצורך החלפת המצבר. בכדי שהרכב שלך או כל דבר אחר לו אתה זקוק למצבר, יפעל באופן תקין וטוב לאורך פרק זמן משמעותי, בחרו בטובים ביותר.

תוכלו לבצע החלפת מצבר בתל אביב מסוג שנפ בסניף הראשי של החברה. מידע אודות הסניף בתל אביב: שם הסניף: שנפ סניף מרכז. כתובת: הצבר 9,  שעות פעילות : ימים א' – ה' 7:30-17:00 יום ו' 7:30-12:00; טלפון: 03-6876521.

מצבר עד הבית

ההמלצה שלנו: הזמנת מצבר עד הבית במחיר נוח וזמינות משתלמת ביותר !

מצבר שנפ 95 אמפר יד שניה – האם זה משתלם?

לפעמים ישנם מציאות גם בשוק במצברים,  ישנם רכבים ישנים שניזוקו והוגדרו ככאלו שיש איסור מוחלט ליסוע עליהם אך המצבר שלהם תקין לחלוטין , לרכב קטגורית של רכבים לפירוק יכולה להועיל לנו במידה והתמזל מזלינו. תוכלו למצוא במחיר מציאה של ממש מצבר ממותגים שונים במחירים עם הנחה של 50-60% , תלוי כמובן בסוחר שהוא שעוסק בקניית רכבים לפירוק שאכן מביא לכם מחיר ממש הוגן בהתחשבות שהמצבר שאתם תרכשו הוא יד שניה.

ההמלצות שלנו:

אנו ממליצים לקנות אך ורק מבעלי מקצוע מובחרים ואמינים ביותר מצברים. חשוב לקנות מצבר שיש לו אחריות למספר חודשים קדימה. ישנם שני סוגי אחריות

  • אחריות 10 חודשים
  • אחריות 20 חודשים
  • אחריות 24 חודשים ( ברכבים חדשים בד"כ ) -אם קניתם רכב חדש לרב החברות מתחייבות לאחריות של 24 חודשים , לדוגמא בקרו הדף באתר מאזדה בנושא אחריות למצבר , פסקה 2 סעיף 4.

עבור האחריות 10 חודשים תקבלו הנחה משמעותית בניגוד אליה מצבר עם 20 חודשי אחריות יהיה יקר מאוד ואין בו כל צורך מכיוון שאם המצבר שלכם יתקלקל אחרי 9 חודשים תקבלו חדש בכל זאת בהחלפה!

יש לזכור שהמצבר הישן שלכם בין אם הוא תקין או שלא לאחר שיגיע אליכם בעל מקצוע או במוסך עצמו יקחו ממכם את המצבר הפגום מכיוון שהוא פסולת אלקטרונית. ישנו חוק המחייב מבעל המקצוע או מחברת המצברים לקחת את המצבר הישן כך שלא יצברו ויופצו בציבור פסולת שמסכנת את סביבת החיים שלנו.

1 Response

  1. יפתח הגיב:

    היום כל אחד כבר יודע שצריך לשמור על הרכב בין אם זה ללכת למוסך בכל שנה וחשוב מאוד בין העונות גם לבדוק את המצבר בכדי שלא ניתקע.
    היום צריכים גם לדעת מאיפה לקנות מצבר כי כמו שפורסם בישראל היום באמת יש חיה כזאת מצבר זול אם אתם קונים מהספק הנכון..