מנעולנים ברמת גן הם לא מה שחשבתם

הרבה דברים אנחנו יודעים על מנעולנים אבל ברמת גן המנעולנים מצליחים להפתיע גם אותנו. בתור התחלה נספר לכם קצת על עבודם המנעולנים ולאחר מכן נספר לכם סיפור מאחד מימי העבודה של מנעולן ברמת גן שהעדיף להישאר בעילום שם לצורך חוסר חשיפת פרטים מקצועיים.

מנעולן הוא בחור שעובד מאוד קשה ולפעמים גם 24 שעות ללא מנוחה בין עבודה לעבודה. מנעולן הוא האיש הזמין עבורכם 24 שעות ביממה. תפקידו של המנעולן היא גדולה. הוא מציע מגוון רחב של שירותים שחלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות כגון:

  • פריצת מנעולים – הגעה לכל קריאה בכל שעה ופריצתו של מנעול תקוע או תקול
  • החלפת מנעולים – הגעה לבית הלקוח, פריצת מנעול קיים והחלפתו במנעול חדש בכל שעה ביום
  • מנעולן לרכב – רוב המנעולנים זמינים עבור פריצת דלת רכב ברמת גן (ולא רק בית) אם אתם ברמת גן ובעכו אם אתם נמצאים בעיר עכו, בכל עיר בהם אתם תקועים יהיה מנעולן רכב זמין עבורכם. רוב המנעולנים המוסמכים (אפשר להגיע כולם) יודעים לטפל גם בדלתות רכבים ולפרוץ אותן בעת הצורך, שירות זה זמין עבורכם 24 שעות ביממה.
  • שדרוג הבית – יש אפשרות להתקין באמצעותו של מנעולן ברמת גן או בכל עיר אחרת מצלמות המחוברות אל רשת האינטרנט וזמינות לצפיה 24 שעות מכל מכשיר סלולרי ללא צורך להיות במקום או מול מחשב על מנת לדעת מה קורה בבית או בעסק הפרטי שלכם.
  • שכפול מפתחות – גם זה שירות הניתו על ידי רוב המנעולנים, אבל חלקם מעניקים שירות זה רק במהלך היום ולא בלילות.

מנעולן ברמת גן

ועכשיו לסיפור המנעולן מרמת גן

אותו מנעולן סיפר לנו שבאחת הקריאות שלו בחודש האחרון, התקשרה אליו בחורה צעירה שאמרה לו שהיא תקועה בתוך הבית ולא מצליחה להכניס את המפתח לדלת לפתוח את הדלת. עד כאן לא מזהיר אך שהגיע המנעולן לבית גילה לתדהמתו מנול עם מפתח שבור מצידו החיצוני של הדלת. איך הגיע מנעול שבור בחוץ עם הצעירה נעולה בפנים שאל. לאחר כמה דקות של עבודה ופריצת הדלת מגלה המנעולן בחורה צעירה חבולה קשות בכל חלקי פניה. מסתבר בדיעבד כי החבר והיא החילו לריב והוא היכה אותה, נעל אותה בתוך הבית, שבר את המפתח בכוונה שלא תוכל לצאת והלך לשתות עם חברים. לאחר שביצע את עבודתו, לא גבה ממנה כסף על העבודה, חיכה עילה למשטרה שתגיע ואחרי הגשת תלונה נעצר אותו בחור אלים. המנעולן היה שם לחזק אותה לאורך כל הדרך עד הגעת המשטרה.

בהחלט סיפור מרגש שמארה צדדים אחרים של מנעולנים ברמת גן בפרט ובכל הארץ בכלל. מצוה קטנה שעזרה לאדם במצוקה שווה הרבה יותר מכסף, כך אמר המנעולן בסופו של דבר.

You may also like...