מי קונה רכבים לפירוק במזומן

בעולם שלנו היום ישנם לא מעט אנשים שהמקצוע שלהם הוא בא עם הטייטל "קונה רכבים לפירוק". זה נשמע קצת מוזר שכן כל אחד מאיתנו קונה רכב פעם אחת או יותר במהלך חייו, אז מה זאת אומרת לעשות מזה מקצוע? האם המקצוע הבא שנעשה הוא "קונה חלב לשתיה"? אל דאגה, במבמאר הבא נסביר לכם במדויק מה זאת אומרת תפקיד "קונה רכבים" ולמה דווקא לפירוק, הכל יהיה מסודר ומובן עד סוף המאמר.

אז מי קונה רכבים לפירוק

מגרש מכוניותאז ככה. תחום הרכב בישראל מתחלק לכמה סוגים.

  • סוכנויות יבואני רכבים כגון: קבוצת קרסו שהם יבואני ניסן ואינפיניטי בישראל, קבוצת דלק מוטורס שהיא יבואני פורד, BMW ומיני בישראל, , כלמוביל שהם יבואני יונדאי בישאל ודומיהם.
  • בעלי מגרשי רכב למכירת רכבים יד שניה – לרוב, חברות הליסינג מחזיקות מגרשים עצומים מלאים בכל סוגי רכבי הליסינג למכירה מיד שניה מליסינג או השכרה. כדוגמת חברת שלמה Sixt, חברת אלבר, קל אוטו, AVIS ודומיהם
  • ישנם אנשים שקונים רכבים ישנים לפירוק. אנשים אלו בעיקר קונים את הרכב כדי להוציא ממנו את כל החלקים שעדיין שמישים ואותם למכור לשוק המוסכים, אם לא נשאר חלקים אשר יכולים לשמש רכבים אחרים במחיר מוזל לעומת אותו החלק חדש כגון רדיו, פנס, כפתורים – לא בלמים וחלקי בטיחות, עליהם אין פשרות. אם אין עוד חלקים כאלו אז אפשר למכור את הרכב לברזל.

איך אנחנו יכולים להעזר באנשים אלו

אם יש ברשותינו רכב ישן, רכב לא שמיש, רכב שתקוע בחניה כבר חודשים רבים ללא ביטוח וללא טסט ולא הולך לחזור לכביש בקרוב, כנראה שיש לנו סיבה טובה מאוד למכור את הרכב הזה. אנשים פרטיים לרוב, לא יקנו רכב לא שמיש, לשם כך יש את קוני הרכבים לפירוק שזהו תפקידם וזוהי עבודתם, לשם כך הם פה ורצוי מאוד שנרים להם צלצול.
למעבר לאתר קונה רכבים – לחצו כאן

בהצלחה

You may also like...