טיול מאורגן למרוקו לדתיים

טיול מאורגן למרוקו לדתייםכיום, ישנה אפשרות לטוס לחו"ל עבור כל סוגי האוכלוסיה. בעולם הבינו (וגם החוקים שהשתנו בהתאם) שלכל אחד מגיע אותו הדבר גם אם הוא בעל מוגבלות אחת קטנה כגדולה.

בעבר, עבור דתיים ושומרי מסורת, טיולים לחו"ל היו קשים ולא נוחים שכן היה אפשרות לטוס עם אוכל מהבית על מנת לשמור על הכשרות במקומות האלה. אך כיום, בייחוד עבור טיול מאורגן למרוקו לדתיים, חשבו מראש על הכל ומטיסים עם כל משלחת אוכל כשר יחד עם שף ישראלי כשר שמבשל עבור קהל הדתיים את הארוחות כך שהם לא יצטרכו לדאוג לגבי כשרות ומסורת וגם לקבל אוכל טעים, מזין ואיכותי לאורך כל הטיול. כמו שניתן למצוא על זה פרטים נוספים באתר המועצה הדתית של ירושלים

טיול מאורגן למרוקו לדתיים

כאשר מדובר על טיול מאורגן למרוקו לדתיים, ההערכות בהתאם.טיול זה מותאם לקהל גם בצד אופיו של הטיול וגם בצד האוכל של הטיול. לגבי האוכל הוסבר קודם לכן בפוסט כיצד מקבלים אוכל כשר במשך כל הטיול, לגבי אופיו של הטיול הוא מעט משתנה. הרי יש את חובת שמירת השבת, ולכן מהלך הטיול משתנה כך שבסופי השבוע כאשר יש לשמור שבת, מגיעים עם הקבוצה למקום עם בית כנסת יהודי גדול להתפלל ונחים מכל סדר הטיול ליממה אחת של שמירת שבת מחוץ לגבולות מדינת ישראל יחד עם מסורת מקוראית מעניינת ומיוחדת ביופיה.

טיול מאורגן למרוקו לדתיים, מסורתיים, חרדים והכל מותאם בדיוק לפי הצרכים והדרישות שלהם.

לאן נגיע בטיול מאורגן במרוקו

כאשר טסים למרוקו מבקים במקומות המעניינים ביותר במדינה כגון ערים כמו קזבלנקה, רבאט, פאס, מרקש ועוד ערים. בכל עיר יש את התרבות המעניינת שלה, את שרידי היהדות ואת מורשת המרוקאים שנשארה שם כקבוצות קטנות במדינה היפיפייה הזאת.

מעוניינים בחוויות אלו? מעוניינים לחזור לשורשים למרוקו?

לחצו כאן >> טיול מאורגן למרוקו <<

אם גם לכם יש שורשים מרוקאים, אם גם אתם רוצים לראות מדינה מיוחדת שלא תמצאו כמוה באירופה וגם אם אתם דתיים שחוששים לטוס בשל אי הכשרות והשבת, עבור כל זה קיימים טיולים מאורגנים למרוקו לקהל הדתי והחרדי כדי לעזור לכם להנות מטיול מהמם יחד עם שמירת כשרות, שבת ומצוות. לכל שאלה נוספת לגבי דת – לחצו כאן (המשרד לשירותי דת)

ולנו רק נשאר ולהגיד …. טיסה נעימה!

You may also like...