חברה מקצועית להשכרת אוהלי אבלים

סוכת אבלים מהווה התקן איכותי לשהייה אשר מספק הן למנחמים והן לאבלים תנאים נוחים ותחושה של בית. אוהל אבלים איכותי עשוי מבד PVC עמיד המספק בידוד והגנה תרמיים מפני תנאי מזג האוויר השונים. השכרה של אוהלי אבלים מעניקה את כל הדרוש לשם ניהול השבעה בצורה מכובדת.

אוהל אבלים בהתאמה אישית

מתן אוהלים השכרת סוכות אבלים

אוהלי אבלים כוללים מגוון דגמים, סוגים וגדלים וזאת בהתאמה אישית לצרכי המשפחה. בחירת הדגם מתבצעת על פי מספר האורחים והשוהים הקבועים הצפויים לפקוד את המקום. ישנם אוהלי אבלים קטנים המכילים 10 אנשים ויש כאלה המסוגלים לאכלס עד 100 איש. מומלץ תמיד לבחור באוהל גדול יותר מכפי שאתם חושבים וזאת על מנת להבטיח מקום לכל המבקרים. התקנת של אוהל האבלים מתבצעת על ידי צוות עובדים מיומן והיא כוללת בנייה מלאה, חיבור לתשתיות תאורה ולמכשירי חשמל נדרשים כגון מיחמים והצבת שולחנות וכיסאות. את הציוד הנלווה ניתן להשכיר בהתאם לצרכים האישיים, כאשר בין היתר תוכלו לאבזר את האוהל עם מקרר שדה, מזגן נייד, תנור חימום, פטריות חימום, מאווררים ועוד.

פתרונות אלטרנטיביים לצרכים ייחודיים

תחום השכרת אוהלי אבלים מספק פתרונות ייחודיים ואלטרנטיביים לצרכים הייחודיים של ימי השבעה. אוהל האבלים כולל יתרונות רבים לבני המשפחה ולאבלים, כאשר לצד המקום המרווח לקליטת האנשים, הוא מספק הגנה, בטיחות ופרטיות. אם בעבר היה נהוג לקיים את השבעה בבית המשפחה, הרי שבשנים האחרונות רבים בוחרים משיקולי מקום ונוחות לקיים את השבעה בסוכת אבלים בחצר הבית או בית הכנסת. הפתרון הנוח והיעיל מאפשר לבני המשפחה לנוח מעת לעת בביתם בפרטיות וזאת כאשר השוהים באוהל יכולים להתפלל, לשוחח ולאכול בתנאים טובים ונאותים. אוהל אבלים כול מאפיינים של מבנה לכל דבר בהם דלת כניסה מרווחת, חלונות ואפשרות להתקנת מחיצות ליצירת הפרדה בין גברים ונשים.

מענה לכל צורך ברגישות, אנושיות ויחס אישי

אוהל אבלים ל 50 איש

אוהל אבלים ל 30 איש

אוהל אבלים מספק בידוד והגנה מיטביים מפני תנאי מזג האוויר השונים בהתאם לעונות השנה. בקיץ, האוהל מספק בידוד תרמי מפני תנאי שרב קיצוניים, חום ולחות ובחורף הגנה מפני גשמים, רוחות וקור. האוהל המרווח והמאובזר מהווה פתרון יעיל החוסך מבני המשפחה האבלים דאגות נוספות ומיותרות. הטיפול המסור בישי צוות עובדים מקצועי, יבטיח מענה לכל בקשה וצורך וזאת תוך הקפדה על יחס אנושי, אישי וחם אשר עשוי להקל לו במעט על המשפחה בימים הקשים העוברים עליה. אנו נדאג לכל הפרטים החיוניים והרלוונטיים לשם קיום השבעה על הצד הטוב ביותר ובצורה מכובדת וראויה.

להזמנת אוהלים שונים בקרו באתר www.rentalspot.co.il – שירות מקצועי 24 שעות ביממה , מחירים ל-ל-א תחרות!

You may also like...