המדריך המלא למציאת מוביל מקצועי להובלת רהיטים

 הובלות רהיטים שונה מהובלות של שאר החפצים שבבית את כל החפצים ניתן להניח בתוך ארגזים ולאחר מכן להעלות את הארגזים על המשאית ולהוביל אותם אל מחוז חפצכם. אך שמדובר בהובלת רהיטים יש צורך במיומנות ומקצועיות על מנת להעביר את הרהיטים ועדיין שהם יישארו בשלמותם. כאשר מובילים רהיטים חשוב להקפיד על אמצעי זהירות רבים הרהיטים  עלולים להישרט ולהיפגע ואף להישבר תוך כדי ההובלה. לפני שמזמינים חברת הובלות דבר ראשון קבלו המלצה מחברים או מכרים שיוכלו לעזור לכם אם הם כבר העבירו רהיטים או תוכלת דירה ממקום למקום ולהמליץ לכם על חברה איכותית או להיפך להגיד לכם להימנע מלהשכיר חברה זו או אחרת.

מעבר דירה מצריך אותנו בהרבה סידורים שונים החל משיפוצים וכלה בהעברת הכתובת למכתבים אך לפני ניגשים ליום המיוחל למעבר דירה יש לבחור חברת הובלה ישנם הרבה מובילים בארץ אך לא כולם באמת מיומנים ומקצועיים על מנת להוביל רהיטים נביא לפניכם מספר נקודות שבהכם תוכלו לדעת אם חברת ההובלות הינה מקצועית או לא.

פירוק והרכבה של רהיטים גדוליםמעבר דירה ללא חברת הובלות

 ישנם רהיטים גדולים כמו ארון בגדים חדרי שינה ומזנונים גדולים שלא ניתן להעבירם ללא פירוק והרכבה מחדש כאשר רוכשים את הרהיטים הללו הם מגיעים מפורקים ומורכבים במקום חברה מקצועית מעסיקה בעלי מקצוע אשר הינם מומחים לפרק ולהרכיב בחזרה כמות שהוא את הרהיטים אשר הם אמורים להוביל. ולא לנסות לדחוף או להוריד את הרהיטים כמות שהם הרהיטים עלולים להתפרק ולהינזק אם מנסים להוריד אותם בלי לפרק. בייחוד שמדובר בבניינים בעלי מדרגות צרות ללא מעלית או שהמעלית קטנה ולא ניתן להוריד דרכה ריהוט כבד.

אריזת הרהיטים והציוד

אחרי שהרהיטים שדרושים פירוק כבר פורקו יש לארוז אותם ואת שאר הרהיטים שלא ניתנים לפירוק עם רפידות מיוחדות ועם ניילון פצפצים שאמור להגן על הריהוט מפני פגיעות שונות ושריטות. חברה אשר לא אורזת את הרהיטים דעו כי יש לכם עסק עם חאפרים חובבנים. ישנה חשיבות מיוחדת לאריזה של המוצרים לפני ההובלה ישנם חברות הובלה המספקות שירות נוסף להובלת הדירה אריזת תכולת הבית למעבר דירה על ידי מומחים לאריזה שירות זה יכול להקל משמעותית על המעבר.

שימוש בכלים ומיכשור להובלת הרהיטים

צריך שיטה וידע כיצד להרים דברים כבדים וכמובן להשתמש בציוד מיוחד להרמה עגלות לנשיאת הרהיטים וריתמות הרמה בנוסף כאשר מעמיסים על המשאית את הרהיטים הם עלולים לזוז וליפול כתוצאה מהתנודות של המשאית לכן חשוב לקשור אותם בחבלים בתוך המשאית על מנת שלא יזוזו.

הובלת רהיטים דרך מדרגות צרות

אנשי מקצוע  שמבצעים הובלות לרהיטים מתכננים מראש כיצד יורידו את הרהיטים במדרגות וכיצד יעבירו את הרהיטים אל מחוץ לדירה אם מגיע אליכם בעל מקצוע ורק אחרי שהוא מנסה להוריד את הרהיטים במדרגות ונתקע הוא מנסה לחשוב על פתרונות אחרים דעו כי יש לכם עסק עם חובבן

הובלת רהיטים חדשים

הובלת רהיטים חדשים שונה מהובלת רהיטים שכבר נמצאים בתוך הבית היות והרהיטים החדשים מגיעים ארוזים ומוכנים להובלה על ידי בית העסק שמוכר אותם לכן הרבה יותר קל להעביר רהיטים חדשים.

אך עם כל זה חשוב לסכם מראש את כל התנאים של ההובלה כדי לא להגיע לאי נעימות מיותרת לאחר מכן ישנה שיטה של הרבה מובילים לנסות לסחוט את הלקוח דווקא בשעה שהוא נמצא בלחץ עם הבית כבר מפורק ומוכן להובלה הסחיטה מתבצעת על ידי זה שהמוביל אינו מעוניין לפתע לעשות את ההובלה בתואנה שלא זה המצב שסוכם איתו זה לא משנה אם מדובר בהובלת רהיטים חדשים או ישנים ניתן למצוא את שיטת הסחיטה בכל מקום כמעט המוביל טוען שלא יעד כי מדובר בקומה גבוהה או כי אין מעלית או שלל סיבות ותאונות שונות ומשונות הלקוח באותו הרגע כבר מעויניין להיות אחרי ההובלה ודואג על המוצרים והרהיטים שלו שלא יישארו ברחוב או כי לא יוכל לעבור דירה בזמן.

לכן תמיד כדאי לסכם מראש את כל פרטי ההובלה לדאוג שהמוביל יגיע כמה ימים עוד לפני ההובלה כדי לראות את הרהיטים ואת המיקום של הדירה וכך תוכלו למנוע בעיות מראש.

 

 

 

You may also like...