השכרת אוהל אבלים – ניחום אבלים בדרך הפשוטה ביותר

כאשר אדם הולך לעולמו בין אם בשיבה טובה ובין אם בנסיבות אחרות ומצערות, הרי שישנה חשיבות רבה בקיום השבעה על מנת לחלוק לו כבוד אחרון ולהעלות את זכרו. פטירתו של אדם קרוב ואהוב מלווה בכאב עצום ותחושת אובדן קשה, על אף הקושי הרב, המנהג היהודי רואה בקיום השבעה מצווה חשובה שיש להקפיד ולקיימה. המשפחה האבלה העסוקה בכאבה, לעתים מתקשה לדאוג לפרטים השונים החיוניים לקיום השבעה ומשום כך, הרי שקבלת סיוע מקצועי מידי חברת השכרת אוהל אבלים, עשויה לסייע ולהקל במעט באותם ימים קשים.

פתרון נוח, יעיל ואיכותי לאירוח המנחמים ולהקלה על בני המשפחה

אם בעבר, היה נהוג לקיים את השבעה בבית המשפחה, הרי שבשנים האחרונות רבים מעדיפים לקיים את המנהג בחצר הבית או הבית כנסת בתל אביב או בעיר אחרת בעזרת אוהל אבלים וזאת משום שמדובר בפתרון נוח הכולל יתרונות רבים. לא בכל הבתים ניתן לארח את כמות המבקרים והמנחמים הגדולה ולכן סוכת האבלים מהווה מענה יעיל לאכלוס של אנשים רבים ללא צפיפות ובנוחות. לצד זאת, ההפרדה בין אוהל האבלים לבית הפרטי מאפשרת למשפחה לשמור על פרטיותה וכן לנוח מפעם לפעם בנוחות בבית. אוהל אבלים מצטיין בעמידות, יציבות ובטיחות ומותאם לכל תנאי מזג האוויר השונים. בעונת החורף, האוהל מגן מפני רוחות, גשמים וקור ובעונת הקיץ סוכת האבלים מבודדת מפני החום, הלחות והקרינה.

התאמה אישית ומלאה לצרכים הייחודיים של קיום השבעה

אוהלים של אבלים

סוכת אבלים בנויה באופן המותאם לצרכים הייחודיים הכרוכים בקיום השבעה. האוהל כולל דלת כניסה נוחה ומרווחת, חלונות המאפשרים כניסה של אור טבעי, אוורור וכן מרחב שהייה מרווח ונוח. הסוכה מספקת אפשרות לקיום תפילות בתנאים טובים וכן מאפשרת קיום שיחות בנחת בין המבקרים. עבור המגזר החרדי, אוהל אבלים מאפשר יצירת הפרדה בין נשים וגברים בעזרת מחיצות או באמצעות השכרת שתי סוכות נפרדות. לצד אוהל האבלים עצמו, הרי שחברה מקצועית להשכרת אוהלי אבלים מספקת שירותים נלווים החיוניים לקיום השבעה. כך ניתן להיעזר באפשרות להשכרת ציוד לוגיסטי חיוני הכולל: כיסאות ושולחנות, מאווררים, מקררים, מיחמים, מפות, מפיות ,כלי אוכל, סכו"ם, פטריות חימום ועוד הכל בהתאם לדרישה והצרכים האישיים.

קיום המנהג היהודי בתנאים נאותים ובצורה מכובדת

סוכת האבלים מגיעה במגוון רחב של דגמים, גדלים וסוגים והיא ניתנת להתאמה אישית על פי הצרכים והתנאים הקיימים. במהלך השבעה, רבים בוחרים לקיים שיעורי תורה לזכרו של הנפטר. סוכת האבלים מספקת תנאים נוחים לקיום המנהג. ימי השבעה הינם ימים רגישים שכן חשוב לשמור על השקט הדרוש לבני המשפחה מצד אחד ולארח ולקלוט את כל המנחמים האורחים מצד שני. אוהל אבלים מהווה פתרון נוח ויעיל לקיום השבעה המתייחס לכל הצרכים של האבלים והמנחמים וזאת בסיוע של אנשי מקצוע מנוסים אשר עושים כל שנדרש במטרה להקל על בני המשפחה באבלם.

מן הרשת:

מדריך לבחירת חברה להשכרת אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים: למימוש מגוון רחב של רעיונות

You may also like...